+90.232.853 92 00 gurcelik@gurcelik.com.tr

en
Menu

Kurumsal Kimliğimizi Yeniliyoruz

By In Haber ve Etkinlikler On 15 Ağustos 2014


30 yılı aşkın deneyimi ile endüstriyel mutfak sektöründe proje bazında ve üretici kimliği ile hizmet veren kuruluşumuz, 2014 yılı itibari ile başta İstanbul, Ankara ve ege den akdenize ağırlıklı olarak turizm sektöründe büyük projelere imza atmış ve sektördeki ürün ve hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla şirket içi kurumsal yapılanmaya, ve değişime gitmiştir.

Yenilenen amblemimiz bu değişim ve açılımın bir sembolüdür. Yazı karakterimizde bir değişime gitmedik. Çünkü 30 yıllı aşkın tecrübemizin izlerini taşıdığına inanıyoruz. Değişim ve gelişimimizi amblemimizle vurgulama istedik. Renklerimizdeki lacivert, gücümüzü, turuncu ise kurmun kendine güvenini ve gerçekleştirdiği her projenin arkasında olduğunu simgeler.

Gürçelik olarak, sektörde daha çok alanda hizmet verebilmek amacıyla, üretim bandımızı daha da genişlettik. Yurtdışında rekabet gücümüzü arttırmak amacı ile Soçi deki fabrikamızı hizmete açtık.

Bünyemize kattığımız yeni markalarla da ürün ve hizmet alanımızı genişlettik.

Alman Blanco firması ile yaptığımız sözleşme ile catring ve özellikle de medikal sektördeki Blanco kalitesinin Türkiye temsilcisi olduk.

Daha birçok gelişimden sizleri bilgilendirmek içi İnternet sitemizi yeniledik.

Gürçelik güveni ve standartlarında buluşmak dieğiyle…


Comments are closed here.