+90.232.853 92 00 gurcelik@gurcelik.com.tr

en
Menu

Blanco Endüstriyel Türkiye’de Gürçelik’i Seçti

By In Haber ve Etkinlikler On 22 Aralık 2014


Blanco Endüstriyel Türkiye’de!

Mutfak ekipmanları konusunda ödül avcısı Alman devi Blanco, evye ürünlerinden sonra şimdi de catering, medikal ve endüstriyel çözümleriyle Mart 2014 ‘ten  itibaren endüstriyel mutfak sektörünün güven adresi olarak bilinen Gürçelik ile Türkiye pazarına giriyor.

Blanco Hakkında

Önümüzdeki yıl sektörde 90. Yılını kutlayacak olan Blanco, dünyanın yüzden fazla ülkesinde hizmet veren toplamda yıllık yaklaşık 900 Milyon Euro ciroya sahip bir Alman kuruluşudur. 2007 Yılından itibaren müşteri odaklı çözümlere yönelen ve iki ayrı kuruluş olarak hizmet vermeye başlayan Blanco, ev mutfakları sektörü haricinde kurumsal müşterilerinin arzularının da farkına vararak inovatif ve esnek çözümler sunmayı hedeflemektedir. Yaklaşık 2000 çalışanı ve partner firmalarıyla birlikte özel tasarımlar geliştirerek cezbedici ve işgücü tasarrufu sağlayan ürünler yaratan Blanco, son yıllarda artan bir ivmeyle enerji tasarrufu ve üstün tasarım dallarında bir çok ödül almaktadır.

Seçkin ve göze çarpan ürünler

Profesyonel mutfak sektöründe kalite ölçülerini yeniden belirleyen, ürünleriyle rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen Blanco’nun inovatif ürünleri, çevre dostu, kaliteli, dayanıklı, fonksiyonel ve estetik olma gibi birçok özelliği bir arada bulundurmaktadır.

Yeni Nesil Taşınabilir Pişirme Sistemleri

Blanco’nun iddialı olduğu ürün kategorilerinin başında taşınabilir pişirme sistemleri geliyor. Bu sistemler arasında çığır açan ve Red Dot Tasarım Ödülünün sahibi Blanco Cook ikili üçlü ve dörtlü modül seçenekleriyle birlikte kullanıcılarla buluşacak. Iyon teknolojisi ile çalışan üstün havalandırma ve filtreleme sistemi sayesinde dumansız ve kokusuz show cooking artık mümkün. Elektronik kontrol paneli, modüler setüstü on çeşit pişirme ünitesi ve kolayca değişebilen filtrelerinin yanında, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalara sahip olması Blanco Cook’un diğer özellikleri arasında. Elektrikli pişirme üniteleri, ultracontact ısıtma sistemi ile 20° C’den 250° C’ye sadece 4,5 dakika ulaşabiliyor. Aynı zamanda Blanco Cook şeflere yaratıcılıkta ilham verecek geniş bir çalışma alanına sahip.

Banket Arabalarında Zerafet ve Yüksek Teknoloji Bir Arada

Endüstriyel mutfak sektörüne Blanco’nun getirdiği bir diğer yenilik ise banket arabaları olacak. Seleflerine göre %42 daha az enerji tüketen banket arabalarında yüksek izolasyonlu bölücü duvar sayesinde eşzamanlı olarak farklı ölçülerde tepsiler taşınabiliyor. Üstün yalıtım ve ısıl dağılım özellikleriyle sayesinde ürünler, uzun bekleme sürelerine rağmen istenen sıcaklıkta servis edilebilecek. Sıcak ve soğuk grup banket arabaları farklı boyutlarda, tekli, ikili ve üçlü kapı seçenekleriyle kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Yeniliklerle Tanışın

Blanco, uzman kadrosu ve yeni ürünleriyle 26-29 Mart tarihleri arasında Gürçelik ile birlikte expoMED fuarında 6. Salonda 654/A standında olacak.


Comments are closed here.